Брошури, книги, зошити і т.п. виготовляються різного формату на офсетному і на крейдованих паперах щільністю від 80 гр. / м.кв. імпортного виробництва.

Парк власного поліграфічного обладнання дозволяє виготовляти малі тиражі на цифровому обладнанні, середні наклади на різографі і великі тиражі на офсетному обладнанні. Всі тиражі від малих до великих виготовляємо як в чорно-білому, кольоровому так і комбінованому варіантах.

Варіанти палітурки:

В якості обкладинки використовується щільний кольоровий папір. Методички, робочі зошити, буклети тощо, зшиваються в брошуру скобами або використовується термоклеевой переплет (найпростіший і недорогий варіант)

В якості обкладинки використовується поліграфічний картон щільністю 210 г. / м.кв. з кольоровим малюнком. Методички, робочі зошити, буклети і т.п. зшиваються в брошуру скобами або використовується термоклеевой переплет (середній ціновий варіант)

Тверда палітурка з кольоровою ламінованої обкладинкою. З друкованих аркушів формуються зошити, які зшивають ниткою в книжковий блок.

Більш детальна інформація про книжкову продукцію
надається в офісі при наявності макету книги.

Надаємо послугу з присвоєння номера ISBN

Інформація про нас занесена в міжнародну базу даних
Global Register of Publishers

ISBN – Міжнародний стандартний книжковий номер
(Англ. International Standard Book Number, скорочено – англ. ISBN) – унікальний номер книжкового видання, необхідний для поширення книги в торгових мережах і автоматизації роботи з виданням. Поряд з індексами бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК), універсальної десяткової класифікації (УДК) і авторським знаком, міжнародний стандартний книжковий номер є частиною так званого видавничого пакету.
Стандарт був розроблений в Великобританії в 1966-му році на базі
9-значного стандартного книжкового номера (англ. Standard Book Numbering code, скорочено – англ. SBN code) Гордона Фостера (англ. Gordon Foster). У 1970-му році з невеликою зміною був прийнятий як міжнародний стандарт ISO 2108.
З 1 січня 2007 року введено новий стандарт міжнародного стандартного книжкового номера – 13-значний,
збігається зі штрихкодом.

Наприклад: ISBN 978-966-2445-50-3 де 978 – префікс для книг; 966 – ідентифікатор України; 2445 – ідентифікатор видавця; 50 – порядковий ідентифікатор видання; 3 – контрольна цифра.

На підставі ISBN генерується штрихкод EAN-13 для книжкового видання:

Один раз в квартал відповідно до закону України “Про видавничу справу”, закону “Про обов’язковий примірник документів”, в книжкову палату подається звіт про випуск книжкової продукції. Також, раз в квартал проводиться розсилка обов’язкового примірника за адресами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів.

Додаткову інформацію можна отримати в офісі при наявності макету книги.

Закрыть меню